Hakkımızda

Hakkımızda | Tutku Fidancılık – Tekirdağ

Tutku Fidancılık olarak; süs bitkileri üretim ve satışı, mevsimlik çiçek ve meyva fidanları üretim ve satışlarımız, hem perakende olarak hem de toptan olarak mevcuttur. Peyzajda kullanılan tüm dış mekan süs bitkileri bulunmaktadır. Fidanlarımız kendi üretimimizdir. Mavi ladin, batı ladini, leylandi, mavi servi, limoni servi gibi dış mekan süs bitkileri üretimini de kendi fidan üretim alanımızda yaparak, siz değerli müşterilerimize satışını sunuyoruz. Fidan üretim alanımızda yetiştirmiş olduğumuz fidanlarda ürünün gamımız oldukça zengin bir içeriğe sahip olduğundan, dilediğiniz fidanı bulabilmeniz mümkündür.

Fidanlığımız; Tekirdağ Merkez İlçe Süleymanpaşa‘da, İstanbul Yolu üzerinde Karaevli Köyü civarında olup, ulaşım çok kolaydır. Tekirdağ’dan İstanbul’a giderken yolun solunda, İstanbul’dan Tekirdağ’a gelirken ise yolun sağında kalıyor.

Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için, her zaman bir fidanlıktan daha fazlasını sunmaya çalışan Tutku Fidancılık fidan üretim ve satışın dışında yeme içme hizmeti de veriyor. Satış alanımız olan fidanlığımızın geniş, huzurlu ve yemyeşil bahçesinde, zengin çeşitleri ve tamamen doğal lezzetleriyle, kır kahvaltısı ve çiğ börek, gözleme, mantı gibi çeşitli yiyecekler mevcut.

Tüm bunların yanısıra, bir de çocuklarınız için, içinde çeşitli oyuncakların olduğu bir oyun alanı hizmeti de sunuyor. Sizler yemeğinizin üzerine keyif kahvenizi yudumlarken, çocuklarınız da bu doğal ortamın oyun alanında kendi keyiflerini sürsünler diye herşey düşünülmüş Tutku Fidancılık‘ta..

Bize uğramadan bu yoldan geçmemenizi tavsiye ederiz.